Víno & Café Galerie

Vzhledem k tomu, že káva, umění a v neposlední řadě i víno patří neodmyslitelně k sobě, rozhodli jsme se Vám vína z oblastí českých a moravských přiblížit. Budeme se Vám snažit představit umění našich vinařů, neboť národ český a moravský vždy vynikal svým skvělým vínem.
Do dnešního dne jsme měli čest u nás přivítat Vinařství Polehňa, Tanzberg, Holánek, Vinařství Hort, Popela, Reisten, Bíza, Nové Vinařství, Mikrosvín, Sonberk, Marcinčák, Vinařství rodiny Špalkovy, Kovacs, Šilinek, Císařské sklepy Horák, Šlechtitelskou stanici Velké Pavlovice, Kolby Pouzdřany a další zajímavá vinařství z našich nádherných oblastí.
Následující dny po degustacích obohatíme stůl i ostatním z Vás, kteří neměli možnost se těchto akcí zúčastnit několika vybranými vzorky. V nejbližších dnech zprovozníme internetový obchod s vínem, vinařstvích u nás prezentovaných, abychom dokázali uspokojit průběžné požadavky a nároky Vás všech.
Vzhledem k omezené kapacitě kavárny mají možnost zúčastnit se degustací pouze registrovaní členové Café Galerie.
Pokud se i Vy řadíte k milcům vína a máte zájem ochutnat zajímavá vína, prosíme o Vaší registraci. Tímto získáváte možnost být informováni o všech připravovaných akcích Café Galerie a možnost účasti na degustacích a vernisážích.